CAMP ROCK FAN
Sizde en büyük Camp Rock Fan forumumuza üye olarak (Kayıt ol ) , hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.. Emin olun pişman olmayacaksınız. (;
CAMP ROCK FAN
Sizde en büyük Camp Rock Fan forumumuza üye olarak (Kayıt ol ) , hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.. Emin olun pişman olmayacaksınız. (;
CAMP ROCK FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CAMP ROCK FAN

EN BÜYÜK VE EN İYİ CAMP ROCK FORUMUNA HOŞGELDİNİZ!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm

+7
Demi_Rock
De(M)iLey
Ezgi Jonas
Esqi
Ece *
Shinena KauS
demi and joe and me
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
demi and joe and me
S-mod
S-mod
demi and joe and me

Kadın
İş/Hobiler : şarkı yazmak,söylemek,gitar çalmak,dans etmek
Lakap : artık eurovision güzeli
Takımın : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Trabzonspor
Camp Rock : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 ICONATOR_48be0b96d3a3b2e7e546089568f2a61e
Sanal Hayvanın : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 5aslanwa7ff6iu0dy2
Siteyi Kimden Öğrendin? : internete girdim sonra Ece^^yle tanıştım bu yane!!
Adın Ne?? : meltem
İLetim : En süper camp rock forumundayım! Herkes üye oLmaLı!!
Forumumus NasıL ? : Mükemmel

Rep sistemi
Başarı Puanı:
bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Left_bar_bleue300/1000bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (300/1000)
GüçLüLük:
bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Img_left300/1000bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (300/1000)
bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm   bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 14, 2009 10:57 am

doğru diosun yogun olsa çok güzel olur walla Smile
* BeTüL *
CampRockçı Üye
CampRockçı Üye
* BeTüL *

Kadın
İş/Hobiler : ..
Lakap : Bells
Takımın : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Galatasaray
Camp Rock : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 ICONATOR_7230d2ec0edc3dbe1bf5fda29e79da75
Sanal Hayvanın : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 10balikeu1mf8ap1pk8
Siteyi Kimden Öğrendin? : Ece'mden (:
Adın Ne?? : BeTüL (:
İLetim : <marquee>En süper camp rock forumundayım! Herkes üye oLmaLı!!</marquee>
Forumumus NasıL ? : Mükemmel

MesajKonu: Geri: bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm   bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 6:30 pm

Herşeyiyle harika bir forum (:
demi love joe
CampRockçı Üye
CampRockçı Üye
demi love joe

Kadın
İş/Hobiler : dans/müzik/şarkı söylemek/tv izlemek
Lakap : maviş yada sinoş
Takımın : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Besiktas
Camp Rock : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 ICONATOR_48be0b96d3a3b2e7e546089568f2a61e
Sanal Hayvanın : bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 9keleb10ry0ik9is7
Siteyi Kimden Öğrendin? : hiç kimseden kendim buldum Very Happy
Adın Ne?? : sinem
İLetim : En süper camp rock forumundayım! Herkes üye oLmaLı!!
Forumumus NasıL ? : Güzel

Rep sistemi
Başarı Puanı:
bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
GüçLüLük:
bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Img_left0/0bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm   bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 20, 2009 10:55 pm

meltemcim zaten şimdi okullarda başladı başlıyıcak kimse giremez artık :S

bizim forumumuz bir tane ve olağan ötesi bir frm
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2